İletişime Geçin
Tahılpazarı mah. Şarampol Cad. Ömer Melli İş Hani 82/55 Muratpaşa/Antalya
Dijital Pazarlama
Google Araçları ve özel programlarla arama motorlarında ilk sıralara çıkmanız için sosyal medya hesaplarınızı web sitenizi yönetiyoruz.

Dijital Pazarlama, elektronik ortamda ürün ve hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz, günümüz teknoloji dünyasında geleneksel medyaya göre daha avantajlı ve tercih oranı yüksek pazarlama yöntemidir. Dijital Pazarlama yöntemi bir firmanın ya da markanın dijital ortamdaki pazarlama sürecini verimlilikle yönetilen yeni bir sektördür.Ve çağımızın en yeni ve en gelişmiş pazarlama yöntemidir. Dijital kanalları kullanan bu verimli pazarlama yönteminin önde gelenleri internet, sosyal medya ve mobil platformlardır.Özellikle mobil telefon kullanımının artmasıyla firmalar tarafından Dijital Pazarlama’ya ağırlık verilmiştir. Öyle ki yapılan araştırmalara göre ; Türkiye nüfusunun %50’si aktif olarak interneti kullanmaktadır. Bu da geleneksel satış yöntemlerinin bir kenara bırakılıp Dijital Pazarlama’ya geçişin sebebini açıklamaktadır. E-ticaret ve mobil pazarlama en güncel sonuçları tüketicilere sunarak ürünün satışını yapar. Böylece yerel olarak ulaşabileceğimizden daha fazla kitleye ulaşmamıza yardımcı olur.

Dijital Pazarlamayı önemsemeyen bütçe ayırmayan büyük ve orta ölçekli işletmeler satış konusunda rekabette pazardaki rakiplerine göre daha geri plana düşebilirsiniz.İşte bizler tam da burada Projital Bilişim ekibi olarak devreye giriyoruz. Projital Bilişim Dijital Pazarlama ekibimiz ile beraber Dijital Pazarlama ve dijital kanallar aracılığıyla kendinizi gösterip, markanızı tanıtabilir satışlarınızı arttırabilir, müşterilerinizle sistematik bir ilişki kurabilirsiniz. Dijital Pazarlama’da uzman bir kadroyla çalışmak ürünlerinizin hangi kitle tarafından ne kadar tüketildiğini ve diğer analizleri daha sağlıklı yapabilmenize olanak tanır.

Kısacası ;

‘’ Dijital Çözüm için, Çözüm Mühendisi ‘’

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.