İletişime Geçin
Tahılpazarı mah. Şarampol Cad. Ömer Melli İş Hani 82/55 Muratpaşa/Antalya
Web Tasarım
Küçük, Orta ve Büyük işletmeleriniz için uygun, yönetilebilir, güvenli, güncel ve son teknoloji kullanılarak web sitelerinizi tasarlıyoruz.

Kurumsal kimliğini web sayfasına dönüştürmek isteyenler, ürün ve hizmetlerini müşteri potansiyelleriyle buluşturmak isteyenler kısaca internet dünyasında var olmak isteyen herkes web sitesine sahip olmalıdır.

Projital Bilişim ekibi olarak ihtiyaca göre güncel ve modern tema örneklerini bulup firmalara sunarız. Sunulan temalar müşteriyi tatmin etmiyorsa sıfırdan profesyonel tasarım ekibimizle tasarım yapar müşteri onayına sunarız. Örnek temadan yola çıkarak profesyonelliğimizi konuşturup tema tasarımını bitiririz. Projital Bilişim olarak bu modern tasarımlar , sizleri bir kaç seviye  yukarı çıkartacağına emin olabilirsiniz.

Müşterimizden aldığımız onayla php+asp isteğine göre kodlamayı bitirir gerçek hostingde testlerini yaparız. Hosting paketinde web sitesini yayınlar teslimini yaparız (7/24) teknik desteğimizde eksik etmeyiz.

WEB SİTE TASARIMININ ÖZELLİKLERİ

Bilgisayarlara ilave olarak daha küçük ekrana sahip akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarda da mobil uyumlu görüntülenmesini sağlamaktayız.

Kullanıcı dostu, kolay kullanımlı yönetim paneli ile kolayca sitenizi yönetebilirsiniz.

Üst düzey güvenlik sistemleri ekleyerek yabancı ellerden koruruz.

Fonksiyonel kullanımı ve sade arayüzü ile kullanıcı dostu tasarımlar yapmaktayız.

Kısacası ;

‘’ Yeni nesil teknoloji ve Tasarım için, Çözüm Mühendisi ‘’

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.